logo
  • 19 اردیبهشت, 1397

برگزاری مراسم تجلیل از کارگران نمونه در روز کار و کارگر

برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل از کارگران نمونه در هفته کار و کارگر که امسال مصادف با اعیاد شعبانیه بود در محل مجتمع کالسیمین در دندی برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور میهمانان گرانقدر از مسئولین محترم شهرستان برگزار شد، در ابتدا ریاست شورای اسلامی کار ضمن تبریک به میهمانان گرامی از پرسنل محترم جهت همراهی در فرآیند تولید و ثبت رکورد جدید تولید قدردانی و تشکر نمودند و به نیابت از پرسنل به مدیریت محترم عامل این قول را دادند که با همت و تلاش جهادی پرسنل خواهند کوشید تا  ظرف بیست روز آینده ظرفیت در کارخانه BZS بر اساس فلز محتوی به میزان 50 تن در روز برسد.

در ادامه مراسم مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر رحیمی ضمن خیر مقدم به میهمانان ارجمند و تبریک روز کار و کارگر، مقام کارگر را در پیشگاه خداوند متعال بسیار حائز اهمیت برشمردند.

همینطور حرکت چرخ صنعت و تولید در کشور را مرهون زحمات و اقدامات کارگران دانسته و بوسه پیامبر بر دستان کارگر را نقشه راهی برای همه عزیزان در راستای تعامل پرسنل و کارگران برشمردند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی نسب امام جمعه محترم شهر دندی و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا زاهدی پور، امام جمعه محترم شهر ماهنشان؛ ضمن تبریک ایام به بیان نکات ارزنده در خصوص جایگاه کارگر در چرخه صنعت و لزوم حمایت از این قشر تاثیر گذار بیان داشتند.

در ادامه مراسم جناب آقای مهندس نوری فرماندار محترم ماهنشان نیز ضمن تبریک روز کارگر به اقدامات مهم و اساسی که در راستای حفاظت از محیط زیست و حمایت از کارگران در روند افزایش تولید شرکت صورت گرفت اشاره نمود و از مدیریت محترم عامل جهت هدایت و پیشبرد امور قدردانی نمودند.

در انتهای مراسم به رسم یادبود از کارگران برگزیده و نمونه شرکت کالسیمین با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.